Zakładanie Stron Internetowych z systemem CMS

System CMS stron internetowych - intuicyjne zarządzanie stroną.


Nieodmiennie zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Stąd też oferujemy budowę stron internetowych opartych na systemie CMS, z pomocą którego możesz samodzielnie edytować treści na stronie, nawet jeśli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy informatycznej.


CMS oznacza w praktyce, że zawsze będziesz mógł szybko zaktualizować informacje na Twojej stronie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Możliwe jest łatwe: dodawanie i usuwanie zarówno tekstów, jak i zdjęć, tabel, filmów itd. Teksty można pisać za pomocą edytorów, które działają podobnie jak popularny Word. Także tworzenie kolejnych podstron www w witrynie nie wiąże się z żadnymi trudnościami.


MOŻLIWOŚCI SYSTEMU CMS


Od razu warto zaznaczyć, że systemy CNS umożliwiają tworzenie zarówno rozbudowanych jak i zaawansowanych stron internetowych, których obsługa naprawdę nie jest skomplikowana.


Takie strony mogą mieć takie funkcje jak: rejestracja użytkowników, wyszukiwarka, kalendarz wydarzeń, newsletter, newsy, forum, blog, chat, ogłoszenia, katalog firm.

Przy użyciu CMS można wprowadzić różne grupy uprawnień dla pracowników/ redaktorów. Jeśli uznasz to za wskazane, Twoi pracownicy mogą mieć mogą mieć ograniczony dostęp do redagowania, publikacji i administrowania treści na witrynie. Co istotne, każdy użytkownik strony ma możliwość wybrania odpowiadającego mu edytora.


Ważnym atutem systemu CMS jest jego intuicyjny interfejs. Dzięki temu obsługa systemu CMS jest bardzo prosta nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z takimi rozwiązaniami. Nasi klienci otrzymują gotową stronę internetową z pozycjami menu i zamieszczoną treścią i zdjęciami. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy informatycznej, aby zmieniać pozycje menu czy redagować treści na podstronach.


Jesteś zainteresowany budową strony internetowej z większą liczną podstron, artykułów, newsami, forum, blogiem i jeszcze innymi funkcjami? To nie problem. System CMS to rozwiązanie, z pomocą którego rozbudowa witryny internetowej nie jest żadnym problemem. Z pomocą systemu CMS można budować zaawansowane serwisy i portale.


ZALETY SYSTEMU CMS W BUDOWANIU STRON WWW


Bezproblemowa edycja treści


Tworząc strony internetowe dla naszych klientów, bazujemy na systemie CMS, który umożliwia naszym klientom łatwą, samodzielną edycję zawartości strony www. To nie problem, nawet jeśli nie znasz html i nie masz doświadczenia programistycznego. System CMS pozwala na łatwą obsługę strony www, edycję treści oraz zdjęć. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dla dużych firm. System CMS umożliwia bezproblemową edycję treści także w przypadku zaawansowanych rozwiązań np. forum, rezerwacje, blog, katalog firm, ogłoszenia.


Łatwe zarządzanie stroną www


Z pomocą systemu CMS możesz zarządzać swoją stroną internetową z dowolnego miejsca - dotyczy to wszystkich osób, które mają uprawnienia do administrowania stroną. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że system CMS to gwarancja spójnego wyglądu strony mimo redagowania treści przez różne osoby. Bez problemu możesz poszerzyć administrowaną stronę o kolejne podstrony. Dzięki budowie modułowej systemów CMS możliwe jest także dodanie nowych funkcjonalności.


Szybkie i wygodne dodawanie treści i zdjęć


System CMS pozwala na bardzo szybkie i łatwe edytowanie treści na poszczególnych podstronach Twojej witryny. Także dodawanie zdjęć do galerii nie jest kwestią skomplikowaną. Treść podstron możesz edytować w przyjaznym edytorze wizualnym. Bez specjalistycznej wiedzy programistycznej możesz sformatować tekst w atrakcyjny sposób, tzn. pogrubić pewne elementy, wypunktować informacje, wstawić grafiki.


Zaawansowane funkcje CMS


Jesteś zainteresowany zaawansowanymi funkcjami CMS? To nie problem. Nasza oferta obejmuje stworzenie strony internetowej z systemem CMS, która będzie wyposażone we wszystkie funkcjonalności, które klient uzna za niezbędne.

Chodzi tutaj otakie funkcje, jak:
- rejestrowanie i logowanie użytkowników,
- baner rotacyjny,
- wyszukiwarka,
- newsletter,
- sondy,
- forum,
- blog,
- system rezerwacji,
- katalog produktów,
- ogłoszenia.

CMS