Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

EFEKTYWNY MARKETING INTERNETOWY


Nie od dziś wiadomo, że pozycjonowanie to bardzo skuteczny sposób na reklamę w Internecie. Jeśli zależy Ci na dotarciu do odpowiedniej grupy klientów, zdecydowanie nie powinieneś zaniedbywać tej sfery.


Aby pozycjonowanie witryny internetowej było skuteczne, trzeba najpierw wybrać odpowiednie słowa kluczowe.


Nasz team przeanalizuje Twoją ofertę i branżę i na tej podstawie dobierze odpowiednie frazy. Już wkrótce zauważysz wzrost zysków!


Ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojego sklepu internetowego lub strony www?


To zależy od tego, jaka pozycja w danym miesiącu zostanie przez stronę osiągnięta w wynikach wyszukiwania dla danych fraz lub słów kluczowych. Jeśli Twoja strona będzie znajdować się poza pierwszą dziesiątką, nie płacisz abonamentu. Opłaty naliczane są wyłącznie wtedy, gdy strona znajdzie się top 10, ponieważ taka wysoka pozycja przekłada się na realny wzrost zysków firmy.


Zaufaj profesjonalistom


Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym teamem, pozycjonowaniem Twojej witryny zajmą się profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem w pozycjonowaniu i analizie SEO. Będziesz na bieżąco informowany o postępach.


Skuteczne metody


Przed rozpoczęciem pozycjonowania nasz team przeprowadzi dokładną analizę Twojej strony internetowej. Zapoznamy się z branżą, grupą docelową Twojej firmy, a także konkurencją na rynku. Ponadto przeanalizujemy jakość Twojej witryny, zarówno pod względem merytorycznym, jak i strukturalnym. To pozwoli nam na opracowanie najlepszej strategii pozycjonowania w Google.


Wzrost wejść na stronę internetową


Klienci, którzy szukają określonych produktów w sklepach online, z reguły wchodzą tylko na strony znajdujące się w TOP10. Dlatego warto skorzystać z potencjału pozycjonowania. Gdy strona znajdzie się wśród pierwszych pozycji w Google, przekłada się to na wzrost odwiedzin. Tym samym zwiększa się sprzedaż Twojego sklepu internetowego.


CEL DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH


Dotarcie do grupy docelowej

Prawidłowy dobór fraz kluczowych (słów kluczowych) pozwoli na zaplanowanie odpowiedniej strategii pozycjonowania i w efekcie dotarcie do zakładanej grupy docelowej odbiorców, którzy są zainteresowani danym asortymentem.


Dlaczego tak ważne jest dotarcie do grupy docelowej?


To gwarancja, że kliknięcia w link do Twojego sklepu nie będą przypadkowe. Strona będzie odwiedzana przez osoby, które faktycznie są zainteresowane określonym asortymentem. Chodzi tutaj o osoby, które wcześniej wyszukały w Google określone słowa kluczowe, np. nazwę produktu.


Strona www zajmuje coraz lepsze pozycje i zyski firmy rosną


Z reguły internauci odwiedzają strony z 2 pierwszych stron wyszukiwania w Google. Duża większość wchodzi jedynie na strony z tzw. TOP 3. Statystycznie rzecz ujmując, obecność witryny w TOP 10 w wynikach wyszukiwania przekłada się na podniesienie ruchu na niej nawet o 500 - 1000%. To z kolei oznacza, że wzrasta także sprzedaż Twoich usług.